ODALARIMIZ ODALARIMIZ

ODALARIMIZ

ODALARIMIZ

Prestige Thermal Otel, Ayaş’ın tarihî atmosfer yapısına sahip, 113 adet standart, 22 adet aile, 7 adet suit ve 4 adet king suit odası ile hizmet vermektedir. Geniş kullanım alanlarına ve doğal manzaraya sahip otelimiz, sizlere şıklığı, konforu ve keyifli tatilin ayrıcalığını hissettirecektir.

STANDART ODA

Tesisimizde 113 standart oda bulunmaktadır. 24 m² ile 32 m²'lik alana sahip odalarda çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak yer almaktadır, oda zemini halı kaplıdır, odada LCD uydu tv, telefon, emanet kasası, merkezi sistem ısıtma ve soğutma (mevsime göre) ve mini bar bulunmaktadır. Banyoda duşa kabin, banyo telefonu, traş aynası ve saç kurutma cihazı mevcuttur.

SİZİ ARAYALIM ONLİNE REZERVASYON

AİLE ODASI

Tesisimizde 22 aile odası bulunmaktadır. 38 m² büyüklüğündeki bu odalarımızda yatak odası, oturma odası, halı zemin, LCD uydu tv, telefon, mini bar, emanet kasa (ücretsiz), merkezi sistem ısıtma ve soğutma (mevsime göre), banyoda duşa kabin, banyo telefonu, saç kurutma cihazı ve balkon vardır.

SİZİ ARAYALIM ONLİNE REZERVASYON

SUİT ODA

Tesisimizde 7 adet suit oda bulunmaktadır. 42 m² büyüklüğündeki odalarımızda yatak odası, oturma grubu, halı zemin, LCD uydu TV, merkezi sistem ısıtma ve soğutma (mevsime göre), telefon, mini bar, emanet kasa (ücretsiz), saç kurutma cihazı ve balkon vardır.

SİZİ ARAYALIM ONLİNE REZERVASYON

KİNG SUİT

Tesisimizde 4 adet king suit oda bulunmaktadır. 42 m² büyüklüğündeki ferah king suitlerimizde oturma alanı ve yatak odası iki ayrı bölümde yer almaktadır. Bütün king suitlerde LED televizyon, mini bar, yüksek hızda internet bağlantısı, emanet kasa, telefon vardır. Ayrıca, ayrı duş alanı bulunan banyolarda vücut bakım ürünleri, bornoz ve özel havlular, saç kurutma makinesi ve telefon mevcuttur.

SİZİ ARAYALIM ONLİNE REZERVASYON